Futboll La Liga Sport

NDRYSHON “LËKURË”/ Atletico Madrid prezanton fanellat për sezonin e ri (FOTO)

Atletico Madrid ka prezantuar fanellat e reja për sezonin e ardhshëm 2019/20.

Fanellat janë të sponzorizuara nga firma e njohur e veshjeve sportive “Nike” dhe do të jenë kryesisht me ngjyrë të zezë.

Vlen të theksohet se këto janë fanellat e dyta të Atleticos, pra kryesisht përdoren për ndeshjet në transfertë.

Related posts

Pickford pret penalltinë e Baccës, të gjithë anglezët festojnë por JO mesfushori i Tottenham

Isa.Autor

ËSHTË ZYRTARE/ Përfundon hedhja e shortit në Europa League, ja 12 grupet…

Delo.autor

ZBULOHEN PRAPASKENAT TEK “KUQEZITË”/ Ja pse Etrit Berisha u largua nga grumbullimi i Kombëtares

Delo.autor

Leave a Comment