Gossip I pakategorizuar

NGREN MË TEPËR TEMPERATURAT/ E dashura seksi e Mariano Diaz “përvëlon” Ibizën (FOTO)

Futbollisti Mariano Diaz është fotografuar në Ibiza së bashku me të dashurën e tij, modelen, Yaiza Moreno.

Ylli i Real Madridit i është ofruar një vend në skuadrën e Arsenalit, thuhet nga disa burime.

Arsenali i ka ofruar mundësinë për të lidhur kontratën për plot 18 milionë paund.

Të dy së bashku janë fotografuar krahë për krahu dhe janë ende në një lidhje që prej vitit 2012.

Related posts

“TË KA LALI SHPIRT…”/ Kaçe ”detyron” grekët të këndojnë shqip

bora.autor

“NJË DIELL I VOGËL GJATË PUSHIMIT TË DREKËS DO JETË…”/ Tifozja seksi e Interit “çmend” ndjekësit me format perfekte (FOTO)

Delo.autor

SITUATA PËR LEGJEONARËT/ Balaj mbetet pa ekip, dilema edhe për Sadikun në Zvicër

Delo.autor

Leave a Comment