Futboll I pakategorizuar Sport

PORTA THUAJSE E BOSHATISUR/ E pabesueshme çfarë bën “ylli” i Qarabag (VIDEO)

Ende nuk është zhbllokuar sfida në “Selman Stërmasi” ndërmjet Partizanit dhe Qarabagut.

Në minutën e 20′ kampionët e Azerbajxhanit ishin shumë pranë golit por traversa shpëton Partizanin nga pësimi i golit të parë.

Ozoviç me portën thuajse të boshatisur nga më pak se 11-metra, ka gabuar, duke goditur traversën.

 

Related posts

5 TALENTET që mund të marrin vendin e MESSI-T dhe RONALDOS

Sadik.Autor

Barcelona ndalet në barazim ndaj Espanyol, por ruan me qetësi kryesimin në La Liga

Q.Autor

Spalletti ‘thumbon’ Juven për VAR-in dhe kërkon fitoren ndaj Atalantës

Sadik.Autor

Leave a Comment