Futboll Premier League Sport

NJË TJETËR KLUB NË GJURMËT E JAMES RODRIGUEZ/ Futet në garë “gjiganti” i Premier League…

Futbollisti kolumbian, James Rodriguez, është një nga dëshriat e ekipit të Napolit.

Por sipas asaj që raporton “Corriere dello Sport” negociatat janë bërë akoma dhe më të komplikuara, pasi një tjetër klub është në gjurmët e Rodriguez.

Media italiane shkruan, se po qarkullon lajmi se Manchester United po kërkon James.

“Djatë e kuq” po kërkojnë ta përfshijnë kolumbianin në negociatat me Real Madrid brenda çështjes Paul Pogba.

Pogba flitej për një kalim tek Reali dhe United në këmbim të lojtarit francez, përpos parave kërkon që të përfshijë dhe Rodriguez.

Related posts

​Formacionet zyrtare: Cardiff – Manchester City

Q.Autor

PO NDODH TANI/ Kroacia mbërrin në Zagreb, shikoni pritjen SPEKTAKOLARE të tifozëve (VIDEO)

Isa.Autor

“Champions League” i sezonit të ardhshëm, skuadrat që ka siguruar fazën e grupeve

Sadik.Autor

Leave a Comment