Futboll Kombëtarja Shqipëri Sport

NUK NDALET SULMUESI I KOMBËTARES/ Armand Broja vazhdon të shkëlqejë tek Chelsea

Pas paraqitjes dinjitoze me kuqezinjtë e Alban Bushit. Sulmuesi, Armand Broja nuk ka të ndalur.

18-vjeçari që së fundmi i është bashkuar skuadrës së Chelsea U-23 duket se është abonuar me golat. Broja arriti të shënonte ditën e ditën e djeshme kundër portugezëve të Portimoneses që u fitua nga këta të fundit me rezultatin 5-2.

Përmes këtyre paraqitjeve të shkëlqyera Armand Broja shpreson që një ditë të kalojë tek skuadra e parë e Chelseat.

Related posts

Befasuese, asistenti i Mourinhos kandidat serioz për stolin e Arsenal

Sadik.Autor

Kryebashkiakja ndërron mendje, heq shefin e klubit dhe cakton veten si delegat me votë në Asamble

Q.Autor

Lippi: Interit i mungojnë lojtarë kampionë në skuadër

Q.Autor

Leave a Comment