Futboll La Liga Sport

PAS NAPOLIT DHE REAL MADRID/ Futet në garë për James Rodriguez klubi gjigant…

Mes Napolit dhe James Rodriguez futet në mes Atletico e Madridit.

Tratativat mes klubit të kaltër dhe përfaqësuesve të yllit kolumbian kanë ngecur, pasi James është shndërruar në një objektiv të madh në merkato edhe për Realin e Madridit.

Sipas lajmeve që vinë nga Kolumbia vetë futbollisti preferon qëndrimin në Spanjë dhe shikon me sy më të mirë kalimin te Atletico e Madridit sesa transferimin te Napoli pavarësisht relatave të shkëlqyera që ka me trajnerin Carlo Ancelotti.

Për të mbyllur marrëveshjen me Realin e Madridit që zotëron kartonin e James Rodriguez, drejtuesit e Atleticos po presin shitjen e Griezmann te Barcelona.

Related posts

DOPIETA E KASTRATIT DHE GOLI I UZUNIT/ Shqiptarët bëjnë namin te Lokomotiva e Zagrebit (VIDEO)

Delo.autor

TOPI MERR TRAJEKTORE TË ÇUDISHME/ Shënohet goli më i bukur i vitit në Itali (VIDEO)

Delo.autor

TAKIMI SEKRET TE BARCELONA/ Zbulohet biseda mes presidentit e Valverdes

bora.autor

Leave a Comment