Futboll Kosova Sport

SFIDA MIQËSORE/ Nis shitja e biletave për ndeshjen Feronikeli – AC Milan

Sot ka filluar shitja e biletave për ndeshjen Feronikeli – AC Milan.

Për gjithë tifozët të cilët do të jenë prezent në stadiumin “Fadil Vokrri” do të kenë mundësinë të shohin nga afër ‘yjet’ kuqezinj.

“Çmimet startojnë 35 euro, ka bileta 50 euro, kalojnë në 85, 115 dhe biletat në zonën VIP kushtojnë 155 euro”, ka njoftuar organizatori i ndeshjes, Agron Selimi.

Ndeshja Feronikeli – AC Milan do të zhvillohet më 10 gusht, në orën 20:45 në stadiumin “Fadil Vokrri”.

Related posts

E FRIKSHME/ MILNER “lahet” në GJAK, iu deshën plot 15 qepje në ballë

Isa.Autor

MBYLLET SFIDA PËR 5 SEKONDA/ Shënohet “knock-out” më i shpejtë në historië e UFC (VIDEO)

Delo.autor

Legjionarët/ Ëndrra amerikane ngec në trekëndëshin e Bermudës

Sadik.Autor

Leave a Comment