Futboll Premier League Sport

SHPALLET FAJTOR DANIEL STURRIDGE/ Yli i Liverpool kishte vendosur bast për transferimin e tij, ja dënimi i rëndë

Ish-sulmuesi i Liverpoolit, Daniel Sturridge është dënuar me dy javë pezullim dhe me 85 mijë euro gjobë pasi u shpall fajtor për shkeljen e rregullave të basteve.

Ai u dënua për shkak se kishte udhëzuar vëllain e tij për të vendoste bast se Sturridge do të nënshkruajë me Sevillan në fund të sezonit.

Liverpool ka njoftuar gjatë muajit qershor se Sturridge do të largohet nga klubi në fund të kontratës së tij.

Related posts

Gjoka: Golat na tronditën, gabuam gjithçka

Sadik.Autor

“EFEKTI MOURINHO/ Zgjat kontratën me Tottenham mbrojtësin belg…

Delo.autor

Përfundojnë ndeshjet në Kupën e Shqipërisë, ja kush shkon në gjysëm finale…

Q.Autor

Leave a Comment