Futboll Seria A Sport

S’MJAFTOHET ME DE LIGT/ Juventus synon të “rrëmbejë” mesfushorin e “Los Blancos”…

Në pritjes së marrëveshjes me Matthijs De Ligt, Juventusit po synon të sjellë në torino një tjetër emër të madh.

Kampionët e Italisë duan të transferojnë mesfushorin e Real Madrid-it, Iscon. Sezonin e kaluar “magjistari” spanjoll nuk ka gjetur shumë hapësira në Spanjë, ndërsa madrilenët janë gati të ofrojnë 80 milionë euro.

Ekipi i Sarrit nuk do që të paguajë një shifër të tillë, por deri në fund të verës nuk i dihet se çfarë mund të ndodhë. Palët pritet të ulen në bisedime.

Related posts

Balaj dhe Roshi “takohen” me golin, Akhmat Grozny fiton miqësoren

Isa.Autor

ENDE PA MBËRRITUR DHE ZYRTARIZUAR/ Nis efekti Messi tek PSG, të ardhurat rriten me 20 %

Delo.autor

PËRJETUAN TË NJËJTËN TRAGJEDI/ Klubi i Chapecoense-s solidarizohet me skuadrën braziliane. Ja mesazhi prekës…

Delo.autor

Leave a Comment