Futboll La Liga Sport

TALLET ME “BLUTË E LONDRËS”/ Barcelona kujton “luftën” e dikurshme në Champions (VIDEO)

Të martën Barcelona do të përballet me Chelsean në kuadër të “Rakuten Cup 2019”.

Skuadra britanike ka publikuar një video në rrjetet sociale duke kujtuar emocionet e duelit aq shumë të diskutuar mes dy skuadrave në Ligën e Kampionëve

Më pas skuadra e Barcelonës e ka shpërndarë këtë njoftim duke bërë shaka me Chelsean.

“A është ky kthim në kohë çuna, kur luanit në Ligën e Kampionëve?”

Related posts

NUK PËRMBAHET YLLI I KOMBËTARES/ Shikoni si Sadiku shpërthen në lot pas golit të shënuar (VIDEO)

Delo.autor

Finalet e mbijetesës, zbulohen formacionet zyrtare në Shkodër dhe Durrës

Sadik.Autor

SHORTI I CHAMPIONSIT/ Klop: Nuk prisnim grup të lehtë, PSG dhe Napoli nuk do na…

Isa.Autor

Leave a Comment