Futboll Seria A Sport

“TANI MË PËLQEN”/ Po bëhet virale, Sarri ekzaltohet me kombinimet e CR7 dhe Higuain (VIDEO)

“Oh, tani më pëlqen”. Mauricio Sarri është shprehur në këtë mënyrë dhe dëgjohet qartë zëri i tij, teksa gjatë seancës së djeshme ka parë në aksion disa kombinime të shpejta mes Kristiano Ronaldos dhe Gonzalo Higuainit.

Videoja, në të cilën aksioni mes portugezit dhe argjentinasit përfundon me golin e “Pipitas” është bërë virale në median italiane. Trajneri i ri i Juventusit duket shumë i kënaqur nga ato çfarë ka parë në stërvitje mes dy sulmuesve, edhe pse për momentin duket e vështirë që këto kombinime mes CR7 dhe Higuainit të vazhdojnë gjatë, duke qenë se fati i argjentinasit duket i shënuar, pasi atij i kërkohet që të gjejë një klub tjetër. Gjithsesi, në futboll nuk i dihet kurrë…

Related posts

ZBULOHET PLANI SEKRET I BARCELONËS/ Ja formula e mundshme e transferimit të Neymar

Delo.autor

TJETËR LAJM TË KEQ PËR BAYERN MUNICH/ Sulmuesi Lewandowski planifikon të…

Delo.autor

Krizë DËMTIMESH tek Manchester United, Murinjo i kërkon lojtarit të shkurtojë pushimet

Isa.Autor

Leave a Comment