Futboll Sport

ZBULOHET E ARDHMJA E YLLIT KOLUMBIAN/ Shpërthen presidenti i Napolit për James Rodriguez

James Rodriguez flitej se ishte shumë afër Napolit, por së fundmi është zbuluar se ai do të transferohet tek Atletico Madrid.

Kjo e ka nervozuar së tepërmi presidentin e Napolit, De Laurentis, i cili në një intervistë është shprehur: “Ajo që unë nuk kuptoj është pse Bayernit, i cili ka 3 herë më shumë të ardhura se Napoli, i lejohet ta marrë James në huazim, ndërsa ne nuk na lejohet? Do të doja ta shihja se si ai do të luante nën urdhrat e Ancelotit, pastaj do të shpenzoja për të”, u shpreh 70-vjeçari.

Related posts

Vazhdon tradita e ditëlindjeve te Interi, këtë herë me miell dhe vezë mbulohet Icardi

Q.Autor

Neuer nuk rikuperon, Low dhe tifozët zgjedhin portierin titullar të Gjermanisë

Sadik.Autor

 Memushaj dhe Hysaj nxorrën zbuluar PANUCCIN, dinim të bënim vetëm një skemë…

Isa.Autor

Leave a Comment