Futboll Premier League Sport

ZYRTARIZOHET TRAJNERI I RI/ Ja zëvendësuesi i Benitez për stolin tek Newcastle

Newcastle United ka zyrtarizuar trajnerin e ri.

Klubi i Premier Leagues ka nënshkruar kontratë 3-vjeçare me Steve Bruce.

Steve Agneë dhe Stephen Clemence janë emëruar asistentë të tij.

“Jam i kënaqur dhe tejet i lumtur që jam trajner i ri i Newcastle. Ky është klubi im i fëmijërisë, klubi i babait tim, prandaj është moment i veçantë në jetën time. Ekziston një sfidë para nesh, por premtoj se të gjithë do t’i bëjmë krenarë me arritjet tona” ka thënë Bruce.

Steve Bruce do të zëvendësojë Rafael Benitezin e larguar muajin e kaluar.

Related posts

“AMANETI” NËNËS SË RONALDOS/ Dolores: Para se të vdes dua të shoh djalin tim tek klubi…

Delo.autor

TË PANDALSHËM/ PSG realizon edhe “mrekullinë e tetë”, GODITET Neymar (VIDEO)

Isa.Autor

“ËSHTË VENDIMI I DUHUR”/ Nedim Bajrami: E zgjodha Shqipërinë me zemër

Delo.autor

Leave a Comment