Bundesliga Futboll Sport

BUNDESLIGA/ Mainzi trondit Bayern Munich, kalon në avantazh. Ja goli (VIDEO)

Mainzi kalon në avantazh me rezultatin 1-0 në ndeshjen kundër Bayern Munichut, e cila po zhvillohet për momentin në stadiumin “Allianz Arena”.

Në minutën e gjashtë të ndeshjes, ishte Jean-Paul Boetius ai i cili e kaloi në avantazh skuadrën mike.

Ndeshja e vlefshme për javën e tretë të sezonit të ri në Bundesliga.

Related posts

Juventus – Napoli, rezultati dhe statistikat në pjesën e parë

Sadik.Autor

ÇMENDET MCGREGOR/ Shpenzon shifrën marramendëse për të blerë jahtin luksoz (FOTO)

Delo.autor

NUK DO TI BESONI SYVE/ 5- vjeçari vendos REKORD “Guinness”, i mohohet për ARSYE ABSURDE (VIDEO)

Isa.Autor

Leave a Comment