Ndeshjet Live Sport

LIVE/ Po luhet ndeshja Chelsea-Sheffield. Rezultati 1-0

Po luhet ndeshja e orës 16:00 mes Chelseat dhe Sheffield.

 

MINUTA E 19/ Chelsea kalon në epërsi me golin e shënuar nga Tammy Abraham.

LIVE/ Chelsea – Sheffield 1-0

Related posts

BËN BLERJEN “GALAKTIKE” TË VERËS/ Ja shifra “GALOPANTE” e Real Madridit për marrë Mbappen

Delo.autor

Grosso largohet nga Bari, pritet zyrtarizimi te Verona

Sadik.Autor

TRE HERË MË SHUMË PIKË SE CR7/ Flet Van Dijk: Ishte një rrugë e gjatë, por…

Delo.autor

Leave a Comment