Futboll Sport

E BUJSHME/ Legjenda braziliane uron talentin shqiptar për aventurën e re në Spanjë (VIDEO)

Talenti i Shpresave të Shqipërisë, Kleandro Lleshi, kartoni i të cilit zotërohet nga Leganesi, do të luajë këtë sezon si i huazuar tek ekipi i ligës së dytë spanjolle, Fuenlabrada.

Por, një urim të veçantë për këtë kalim, Lleshi ka marrë edhe nga një legjendë e futbollit, si Roberto Karlos. Nëpërmjet një video, që 19-vjeçari e ka postuar vetë në profilin e tij në “Instagram”, legjenda braziliane i uron fat lojtarit shqiptar në aventurën e tij të re.

“Përshëndetje Kleandro. Jam Roberto Karlos. Të dërgoj një përqafim dhe të uroj fat tek Fuenlabrada. Të uroj gjithë të mirat” – shprehej Roberto Karlos në mesazhin e tij.

Related posts

I KËRCËNUAR NGA RIKTHIMI I IBRAHIMOVIC/ Ja kush kërkon të “rrëmbejë” Piatek në merkaton e dimrit

Delo.autor

LIVE/ Flamurtari-Skënderbeu: Daja kërkon fitoren, hedh në fushe edhe Alveshin (VIDEO)

Isa.Autor

PLAS NË SHQIPËRI-BJELLORUSI/ Shikoni momentet e tensionit mes futbollistëve në fund të takimit (VIDEO)

Delo.autor

Leave a Comment