Futboll Premier League Sport

E ÇUDITSHME/ Daniel Sturridge merr 13 oferta njëherësh, ja vendimi i tij

Mund të tingëllojë e çuditshme, por Daniel Sturridge është aktualisht lojtar pa kontratë, pasi në 30 qershor i përfundoi marrëveshja me Liverpoolin.

Ai ka në tryezë plot 13 oferta nga 13 klube të ndryshme për të vijuar karrierën.

Në Itali e duan Atalanta dhe Bologna, në Spanjë, Real Betis, Leganes e Valladolid në Shtetet e Bashkuara të Amerikës DC United dhe Philadelphia, në Francë Marseille, në Gjermani Eintracht Frankfurt dhe në Turqi e do Fenerbahce.

Por edhe pse ka kaq shumë interes në drejtim të tij, Sturridge ende është i pavendosur dhe do të marrë dhe disa ditë të tjera kohë për të vendosur përfundimisht se në cilin kampionat do të transferohet.

Related posts

E BUJSHME/ KHABIB dhe McGREGOR do të ngjiten në ring? Ekziston një mundësi…

Isa.Autor

PAS NDESHJES ME ANGLINË/ Trajneri i Belgjikës: Januzaj ka diçka speciale, e meritoi golin…

Isa.Autor

FLET PËR DY LOJTARËT NË “RADARIN” E JUVENTUSIT/ Dybala thur elozhe: Këta talentet më premtues të…

Delo.autor

Leave a Comment