Futboll Sport

EPISOD I ÇUDITSHËM NË DHOMËN E VAR/ Një burrë futet në derën e hapur, lë një… (VIDEO)

Teknologjia VAR është përhapur me shpejtësi në shumicën e kampionateve më të forta në Botë. Sistemi i cili pritet të minimizojë gabimet e gjyqtarëve në fushë do të jetë pjesë e kampionatit grek të futbollit.

E pikërisht nga ky kampionat vjen edhe episodi i veçantë. Teksa po përgatitej për të nisur takimi mes Lamia dhe Panathinaikos, regjia kërkoi të fokusonte ambientet dhe gjyqtarët që po monitorin episodet e paqarta në VAR. Por, në atë moment, ndodhi një episod i çuditshëm.

Një burrë u fut në derën e hapur, duke lënë një pako. Nuk dihet ende se çfarë ndodhej në atë pako, por dyshimet e para janë se në qese kishte ushqime për 3 zyrtarët e VAR. Epo … për të qënë më i qartë në atë çfarë thua duhet të ushqehesh mirë.

Related posts

Ka festë te Reali/ Cristiano Ronaldo është gati për finalen e Champions League…

Sadik.Autor

E BUJSHME NGA ITALIA/ Hysaj titullar ndaj Juventus, shqiptari duhet të markojë…

Delo.autor

HISTORI SUKSESI/ 16-vjeçari shqiptar shpallet për herë të tretë kampion në Gjermani

Delo.autor

Leave a Comment