Futboll Sport

GABIGOL SHËNON GOLIN E 12 NË BRAZIL/ Shoku i skuadrës realizon një kryevepër, ja “magjia” (VIDEO)

Flamengo vijon të ruajë vendin e parë në kampionatin brazilian me 33 pikë, po aq sa Santos, teksa në ndeshjen e fundit fitoi 3-0 në fushën e Ceara.

Gjithçka u zgjidh që në pjesën e parë, me golat e Mari dhe të Gabriel Barbosa. Sulmuesi në pronësi të Interit po kalon një moment fantatik, ku në 16 javë kampionat ka shënuar 12 gola.

Related posts

MANCHESTER UNITED PA FRENA! Sulmuesi Martial MPOSHT portierin kundërshtar me një SUPER GOL (VIDEO)

Delo.autor

KAMPIONË ABSOLUTË ME BAYERN MUNICH/ Joachim Löw: Kam planet e mia, do të vazhdojmë pa ta

Delo.autor

KËRKON PËRFORCIME TEK “ZIKALTËRIT”/ Tottenhami i kërkon lojtarin që i shënoi gol, ja çmimi që vendos Marotta

Delo.autor

Leave a Comment