Futboll Sport

SKENË E TURPSHME VJEN NGA KAMPIONATI SERB/ Shikoni si lojtari injoron “fair play” dhe shënon (VIDEO)

Një skenë e turpshme ka ndodhur në kategorinë e parë serbe në sfidën mes Metalac dhe OFK Backa.

Gjatë një dyluftimi, një prej lojtarëve mbete i dëmtuar dhe, teksa të gjithë shokët e tij të ekipit prisnin që loja të ndalej, skuadra kundërshtare ka vazhduar aksionin duke shënuar.

Pas golit plas lufta mes dy skuadrave dhe duhej ndërhyrja e arbitrit për të qetësuar situatën pas shumë minutave.

Një gjest antisportiv i tmerrshëm dhe i panevojshëm, shihni videon më poshtë.

Related posts

I DHUROI FITOREN KUKËSIT ME DOPIETË/ Vasil Shkurtaj: Ne do luftojmë deri në fund, dhe do…

Delo.autor

Formacionet zyrtare, Portugali – Algjeri

Sadik.Autor

ARRIHET MARRËVESHJA/ Sulmuesi Mandzukic habit me klubin e ri, transferohet tek…

Delo.autor

Leave a Comment