Gossip

GEORGINA “FLUTURON” ME VESHJE INTIME/ Shikoni se çfarë fiziku ka partnerja e Ronaldos (FOTO)

Të jesh partnerja e Cristiano Ronaldo të jep shumë avantazhe në jetë, sidomos në biznes. Firma e njohur e veshjeve intime, Yamamay ka përzgjedhur modelen argjentinase për të reklamuar linjën e re,

Georgina duket sikur fluturon në foton e publikuar në llogarinë e saj në Instagram, një pozë që tregon të gjithë sensualitetin e saj dhe një fizik për t’u patur zili. Pëlqimet dhe komentet pozitive kanë vërshuar lumë, e si mund të ndodhte ndryshe kur fansat e saj kanë arritur shifrën 12.5 milionë.

Related posts

E ARDHMJA E PASIGURTË TEK INTER/ Icardi dhe Wanda Nara shijojnë pushimet në Japoni (FOTO)

Delo.autor

SHFRYTËZON HYRJEN NË “BIG BROTHER”/ Motra e Icardit sulmon: Në vëllai im nuk do ishte futbollist, Wanda kurrë…

Delo.autor

ISH-E DASHURA E BOBO VIERI/ Bukuroshja super seksi i lë fansat pa imagjinatë (FOTO)

Delo.autor

Leave a Comment