Europa League Futboll Sport

HIDHET SHORTI NË EUROPA LEAGUE/ Manchester United pjesë e grupit të vështirë, ja kundërshtarët

Në Monaco po hidhet shorti për fazën e grupeve në Europa League.

Manchester United është pozicionuar në Grupin L, ku do të përballet skuadra: Astana (KAZ), Partizan (SRB) dhe AZ Alkmaar (NED).

Kujtojmë që ndeshjet e para do të zhvillohen më 19 shtator, ndërsa ato të dyta pas dy javësh pikërisht më 3 tetor.

Related posts

SFIDA E KTHIMIT ME AJAX/ Pochetinno lëshon deklaratën: Është e mundur të përmbysim humbjen nëse…

Delo.autor

BESOJNË TEK TITULLI/ Mobilizim “luftarak” në Durrës, i kujtojnë “ferrin” Partizanit (FOTO)

Isa.Autor

Milan, e ardhmja e klubit po vendoset në New York

Isa.Autor

Leave a Comment