Futboll Seria A Sport

JUVENTUS-NEYMAR/ Zbulohet kush e nxori lajmin për të stabilizuar situatën

Pak ditë më parë, gazeta e përditshme spanjolle “AS”, shumë pranë Real Madrid, do të lëshonte bombën sipas të cilës Juventusi dhe PSG janë duke biseduar për transferimin e Neymar në Torino dhe transferimin e Dybala në Paris, plus edhe 100 mln euro për kampionët e Francës.

Vecc kësaj, u fol edhe për rrogën gati për brazilianin te “Zonja”, pra 37 mln euro në sezon. Por, deri tani, askush në Francë nuk ka folur për këtë mundësi dhe, sipas asaj që mësojnë në Brazil, ky lajm që i është xhiruar kryeredaktorit të “AS” ka qenë nga burime familjare të futbollistit Neymar.

Related posts

Pjesa e parë/ Partizani ”show”, Luftëtari shfaqet në mënyrë skandaloze

Sadik.Autor

SHPËRDORI GOLAT NDAJ BAYERNIT/ Sulmuesi i “Të Kuqve” përballet me surprizën e zezë

Delo.autor

MAROTTA – WANDA NARA/ Sfidë milionash për rinovimin e Icardit, ja shifrat

Delo.autor

Leave a Comment