Champions League Futboll Sport

KONKURRENCA MESSI, VAN DIJK DHE CR7/ UEFA surprizon me lojtarin e vitit (FOTO)

U hodh në Monaco shorti i fazës së grupeve të Champions League për sezonin 2019-2020, shkruan Syri.net.

Përveç shortit, sot u dhanë edhe çmimet për lojtarët më të mirë.

Futbollisti më i mirë i vitit është shpallur Van Dijk, i cili fitojë Champions Leaguen me Liverpulin në sezonin 2018-2019.

Gjiganti holandez mposhti konkurrencën e fortë me Messin dhe Ronaldon.

Related posts

DEKLARATA SHOKUESE/ Mbrojtësi: Sezonin e kaluar s’doja të dilja nga shtëpia SEPSE më

Isa.Autor

Drama e lojtarit të Argjentinës, do të qëndrojë 15 muaj larg fushave

Sadik.Autor

PLANI PËR SEZONIN E ARDHSHËM/ Allegri përgatitet për revolucion tek Juventusi, ja lista e emrave

Delo.autor

Leave a Comment