Futboll Kategoria Superiore Sport

KUKËSI FITON PENALLTI PËRBALLË PARTIZANIT/ Shikoni ekzekutimin nga Shkurtaj (VIDEO)

Kukësi ka kaluar në avantazh 1-0 në përballjen ndaj Partizanit, sfida hapëse për sezonin e ri në Kategorinë Superiore.

Në minutën e 39’ Vasil Shkurtaj tregohet i saktë nga pika e bardhë e penalltisë dhe kalon verilindorët në avantazh!

Related posts

PAS 10 MINUTASH LOJË/ Mesfushori Gomez zhbllokon sfidën ndaj Milan me një “MAGJI” (VIDEO)

Delo.autor

Përballja kundër Anglisë, Belgjikën e shqetëson lojtari kyç

Isa.Autor

JUVENTUSI “MBRET” NË DUBAI/ Ronaldo: Kam shënuar 700 gola, por ai në Torino…

Delo.autor

Leave a Comment