Futboll Gossip Sport

LARGIMI NGA NAPOLI/ Elseid Hysaj shijon pushimet në Miami. Poston FOTON…

Kanë kaluar më shumë se një muaj nga kurorëzimi, Elseid Hysaj vazhdon pushimet me familjen e tij. Në fillim e pamë në Dhërmi ku kaloi disa ditë relaksi, e më pas e pamë në Dubrovnik dhe së fundimi në Miami. Duket se këto ditë të nxehta vere sulmuesi po i shfrytëzon më së miri.

Hysaj së fundmi ka publikuar një foto në profilin e tij në rrjetin social “Instagram” nga pishina dhe një tjetër pozë duke u puthur me bashkëshorten e tij Fiorenza Lekstakaj.

Presidenti De Laurentiis kërkon 25 milionë euro, një shifër shumë e rëndësishme krahasuar me 5 milionë euro që janë paguar për ta marrë nga Empoli në verën e vitit 2015.

Hysaj është i destinuar të largohet nga Napoli gjatë kësaj vere pasi nuk bën pjesë në planet e trajnerit Carlo Ancelotti.

AlpeSport.Al

Related posts

Ylli i Olympiacos, simulim i turpshëm pas “shtyrjes” së arbitrit (VIDEO)

Sadik.Autor

VLERËSOHEJ 100 MILIONË EURO/ Sulmuesi i Italisë kërkohet në Premier për gjysmën e çmimit

Delo.autor

E BUJSHME/ Ajax kundër Juventus, dikur i mori Champions League (FOTO)

bora.autor

Leave a Comment