Ndeshjet Live Sport

LIVE/ Po luhet ndeshja Juventus-Napoli. Rezultati 1-0

Starton ndeshja e orës 20:45 mes Juventus dhe Napolit.

‘Zonja e vjetër’ synon të shfrytëzojë avantazhin e fushës dhe tifozëve vendas për të marr 3 pikët nga përballja me napolitanët.

Ajo që bie në sy tek kampi i napolitanëve mungon sërish Elseid Hysaj, ndërsa bardhezinjtë në repartin e avancuar do të luajnë me Ronaldon, Higuain dhe D.Costa-n.

Sarri ka lënë në stol Mandzukic duke preferuar Higuainin në qendër të sulmit.

 

MINUTA E 16/ Juventus kalon në avantazh me golin e shënuar nga Danilo.

21:46/ Nis sfida

LIVE/ Juventus-napoli 1-0

Related posts

FLASIN FAKTET/ Ja pse ishte viti më i mirë kalendarik për Griezmann (FOTO)

Delo.autor

FITORE E MERITUAR/ Të besuarit e Guardiolës mposhtin Cardiffin dhe rikthehen në krye të Premier

Delo.autor

Lacio-Inter në javën e fundit për Champions-in, ja pse zikaltërve i duhet vetëm fitorja

Sadik.Autor

Leave a Comment