Ndeshjet Live Sport

LIVE/ Po luhet ndeshja Manchester City-Brighton. Rezultati 1-0

Po luhet ndeshja e orës 16:00 mes Manchester Cityt dhe Brighton.

 

MINUTA E 2/ Manchester City kalon në avantazh ndaj me golin e shënuar nga Kevin De Bruyne.

LIVE/ Manchester City – Brighton 1-0

Related posts

“PRES NJË NDESHJE TË VËSHTIRË”/ Flet mbrojtësi i Islandës: Franca lëndoi krenarinë e Shqipërisë…

Delo.autor

KËRKOHESHIN NGA INTER DHE JUVENTUS/ Roma përgatit rinovimin me dy yjet e ekipit…

Delo.autor

SUPERIORE/ Luftëtari dhe Teuta kalojnë në avantazh, shikoni rezultatet dhe golat (VIDEO)

Delo.autor

Leave a Comment