Ndeshjet Live Sport

LIVE/ Po luhet ndeshja Osasuna-Barcelona. Rezultati 1-0

Po luhet ndeshja e orës 17:00 mes Osasunas dhe Barcelonës.

 

 

MINUTA E 7/ Osasuna kalon në avantazh me golin e shënuar nga Roberto Torres.

LIVE/ Osasuna-Barcelona 1-0

Related posts

ZHVISHET SËRISH! Bjondja e famshme nderon Kobe Bryant (FOTOT)

bora.autor

E BUJSHME/ Tronditet ZVICRA: Lojtari SHQIPTAR braktis Kombëtaren helvete

Isa.Autor

JAVA 3/ Kryesuesit përplasen në Korçë, Laçi do pikë ndaj Skënderbeut

Isa.Autor

Leave a Comment