Ndeshjet Live Sport

LIVE/ Starton ndeshja Flamurtari-Kukësi në Vlorë

Flamurtari dhe Kukësi luajnë ndeshjen e fundit të kësaj jave në Superiore.

Vlonjtatët me shumë probleme financiare dhe jo vetëm do të vihen përballë Kukësit, që e ka nisur shumë mirë kampionatin duke fituar Partizanin në javën e parë.

Nga stoli do e nisë ndeshjen Abazaj për verilindorët, ndërsa Flamurtari në majën e sulmit do të luajë me Vatnikajn. Musta-Gavazaj-Shkurtaj do jetë treshja e sulmit për Kukësin.

 

LIVE | Flamurtari-Kukësi 0-0
KOMENTI LIVE
1′ Nis takimi në Vlorë.
FORMACIONET ZYRTARE:
FLAMURTARI: Moçka, Mema, Qarri, Bajraktarevic, Gocaj, Deliaj, Muçollari, Hoxhaj, Rrapaj, Haruni. Trajner: Dritan Sadedini.
KUKËSI: Avdyli, Maliqi, Teqja, Obanor, Kitanovski, Rroca, Limaj, Ethemi, Musta, Gavazaj, Shkurtaj. Trajner: Shpëtim Duro.

Related posts

A TË QAJ 5 MINUTA? Humbja e djeshme, ja si tifozët e Serie A ironizojnë Juventusin (FOTO)

Delo.autor

Napoli ndjek Juventusin, prezanton uniformat e sezonit të ri (VIDEO)

Isa.Autor

MERKATO E DIMRIT “SINONIM I KATASTROFËS”/ Njihuni me transferimet më të këqija në vitet e fundit të Milanit

Delo.autor

Leave a Comment