Futboll Kategoria Superiore Sport

ËSHTË ZYRTARE/ Ish-portieri i Cezenës i bashkohet Flamurtarit, ja emri (FOTO)

Flamurtari ka nënshkruar sot me portierin e talentuar durrsak, Arlis Shala, i cili vjen nga skuadra e Besës së Kavajës, me të cilën ka luajtur prej janarit të këtij viti.

Shala ka qenë pjesë e të rinjve të Teutës, ndërsa fillimin e sezonit të kaluar pati edhe një eksperiencë jo fort pozitive të skuadra italiane e Cezenës.

Tani portieri 19-vjeçar është vënë nën urdhrat e trajnerit Dritan Sadedini dhe bashkë me Moçkën e Selacin, do të kompletojnë treshen mbrojtëse të katërkëndëshit.

Related posts

GODITJE E BUJSHME NË MERKATO/ Kampionët e Kosovës firmos me ish-mbrojtësin e Kombëtares… (FOTO)

Delo.autor

REAGIMI PAS SHORTIT/ ZANETI pa frikë: Grup i vështirë, por ne jemi INTERI

Isa.Autor

Madridi zgjedh Lewandowskin para Kane

Sadik.Autor

Leave a Comment