Ndeshjet Live Sport

LIVE/ Starton ndeshja Tirana-Teuta në “Selman Stërmasi”

Në stadiumin “Selman Stërmasi” të kryeqytetit pasditen e sotme,prej orës 19:00, po luhet ndeshja e javës së dytë të Superligës mes Tiranës dhe Teutës.

Bardheblutë luajnë ndeshjen e dytë në shtëpi dhe do të kërkojnë fitoren e dytë, pas asaj të javës së parë ndaj Luftëtarit.

Edhe Teuta ka synim trepikëshin dhe pritet të luftojë fort gjatë 90 minutëshit në “Selman Stërmasi”.

Takimi mes bardhebluve dhe durrsakëve do të luhet në orën 19:00 dhe tashmë janë publikuar formacionet zyrtare.

Formacionet zyrtare

Tirana: Lika, Doka, Osmani, Imami, Hoxhallari, Hasani, Batha, Kobina, Kale, Halili, Dunga

Trajner: Ardian Mema

Teuta: Frashëri, Todorovski, Hoxha, Arapi, Kuro, E. Vila, Aleksi, Avdyli, Vecaj, Kallaku, Nikaç

Trajneri: Bledi Shkëmbi

Related posts

“MË ERDHI KEQ PËR LUKAKUN”/ Rrëfehet Barelma: Duhet të mposhtim mesfushën e Spanjës

Delo.autor

LIVE/ Luftëtari – Partizani: Raste shënimi dhe gol i anuluar, ndizet sfida në Gjirokastër (VIDEO)

Delo.autor

Ibrahimoviç i kërkon Suedisë të ndjekë shembullin e tij dhe “të marrë përsipër botën”

Isa.Autor

Leave a Comment