Futboll Sport

LIVERPOOL-CHELSEA/ Klopp bën befasinë me sulmin, luan me treshen… (FORMACIONET ZYRTARE)

Sot në orën 21:00 në stadiumin “Vodafone Park” do të luhet Superkupa e Europës ndërmjet Liverpoolit dhe Chelseas.

Klopp ka surprizuar pasi në sulm ka vendosur të luajë me treshen: Oxlade-Chamberlain, Mane dhe Salah duke lënë në stolin rezervë brazilianin Firmino.

Gjithashtu edhe Shaqiri është në stolin rezervë.

Formacionet zyrtare të dy skuadrave:

Image

© SYRI.net

Related posts

LIVE/ Shqipëri-Turqi, Dirithërima në “Loro Boriçi”. E pabesueshme çfarë humbet Balaj

Delo.autor

SHKËLQEU NË BOTËROR/ Media spanjolle e zbulon para kohe: Ja fituesi i “Topit të Artë”

Isa.Autor

Albertini: Pirlo është një nga pesë futbollistët më të mirë në futbollin italian

Sadik.Autor

Leave a Comment