Gossip

MBRETËRESHA E FITNESIT/ Seksbomba amerikane “ndez” rrjetet sociale me fizikun e saj (FOTO)

Quhet Jen Selter dhe është një ndër femrat më të ndjekura në rrjetet sociale për shkak të fizikut të saj të jashtëzakonshëm.

61093634_136756190725116_7017679817382603191_n-1-e1559053133863-898x575

 

Seksbomba amerikane regjistron afërsisht 13 milionë ndjekës vetëm në “Instagram”, të cilët admirojnë bukurinë e modeles.

280full

Xhen është shumë e pasionuar pas fitnesit dhe kalon një pjesë të madhe të kohës në palestër. Momentet nga stërvitja e përditshme, 26-vjeçarja seksi i ndan edhe me fansat e shumtë.

D7xG7JZWsAEr37m

21

 

Related posts

MODELJA JOSHËSE/ Aurah Ruiz reagon ndaj Jese: Aladin, nuk jam Jasemini yt (FOTO)

Isa.Autor

“NA LA PA FRYMË”/ Partnerja SEKSI e Dani ALVESH, një “ngjalë” BOMBASTIKE në…

Isa.Autor

Nissu Cauti frymëzimi ideal i Perusë për të gjetur suksesin në “Rusi 2018” (FOTO)

Sadik.Autor

Leave a Comment