Futboll La Liga Sport

PSG PRESION BARCELONËS/ Drejtuesit mblidhen për ofertën e fundit ndaj Neymar-it

Barcelona duhet të dorëzojë ofertën finale për brazilianin Neymar.

PSG dhe ylli i ekipit po i bëjnë presion katalanasve që të veprojnë, ose kjo pistë të braktiset përfundimisht. Dëshira e të gjithëve është që të ndodhë, por gjasat janë që kjo lëvizje të mos realizohet.

“El Chiringuito” bën me dije se kupola drejtuese e katalanasve është mbledhur sot dhe po mendon ofertën finale për PSG. Kapiteni Lionel Messi u ka kërkuar drejtuesve që ta sjellin Neymarin në Camp Nou, pasi do të ishte një ndihmë e madhe për skuadrën.

Ata janë dakordësuar me diçka të tillë, por problemi kryesor janë financat. Barcelona nuk ka mjaftueshëm para sa kërkojnë kampionët e Francës, shifrën e 222 milionë eurove, por do të mundohen të paraqesin një ofertë të kombinuar me kartonin e ndonjë futbollisti, ose huazim me detyrim blerjeje në fund të sezonit.

Related posts

E ARDHMJA E NEYMAR NË DILEMË/ PSG ka gati ofertën “STRATOSFERIKE” për kampionin e botës…

Delo.autor

Pjesa e parë/ Roma reziston vetëm 9′, Liverpool prek finalen e Kievit (VIDEO)

Sadik.Autor

MË SHUMË SE 1 MILIARD EURO/ Ja skuadrat me vlerën më madhe në botë

bora.autor

Leave a Comment