Futboll Kategoria Superiore Sport

GJESTE ANTI SPORTIVE/ Arbitri nxjerr dy kartona të kuq në Kukësi-Partizani (VIDEO)

Ka nervozizëm në sfidën që po zhvillohet në “Elbasan Arena” ndërmjet Kukësit dhe Partizanit.

Minutën e 63′ arbitri nxjerr dy kartona të kuq për shkak të gjesteve antisportive! Ndëshkohen Bruno Lulaj për Kukësin dhe Solomon i Partizanit.

Sulmuesi i kuq godet me kokë mbrojtësin e Kukësit, teksa ky i fundit e shtyn. Nuk fal gjyqtari Jorgji, që i largon të dy nga fusha.

Kukësi po fiton me rezultatin 1-0 ndaj Partizanit, sfida hapëse për sezonin e ri në Kategorinë Superiore.

Related posts

Shpërthen Casemiro pas turpërimit me “Manita”: “Kjo ishte fytyra jonë e këtij sezoni…”

Isa.Autor

SHERRI LASKA-HALILI PAS NDESHJES NË LAÇ/ Policia nis procedimin për të dy presidentët e klubit

Delo.autor

Salah “tradhton” Romën/ Ja pse u largova nga skuadra verdhekuqe…

Sadik.Autor

Leave a Comment