Futboll Sport

SHKËLQEJNË EDHE JASHTË FUSHAVE TË BLERTA/ “Yjet” e Barcelonës fitojnë 500 mijë euro në poker (FOTO)

Lojtarët e Barcelonës vijojnë të shkëlqejnë edhe jashtë fushave të blerta. Pas fitores 5-2 ndaj Real Betis, dy lojtarët katalanas, Arturo Vidal dhe Gerard Pique kanë korrur sukses në një turne pokeri.

Ata morën pjesë në ngjarjen “High Roller Single-Day” në Kazino të Barcelona dhe morën shifra të konsiderueshme në shtëpi.

Pique përfundoi i dyti në klasifikimin e përgjithshëm dhe fitoi 352.950 euro, ndërsa Vidal fitoi 134.460 euro. Në total, fitimet kapin vlerën e 487.410 euro.

ImageImage

LEXO EDHE:

Related posts

E BUJSHME NGA SPANJA/ Florentino Perez ndez merkaton, largon tre yje me kosto zero. Ja emrat…

Delo.autor

E RRALLË/ Futet si zëvendësues, pas 43 sekondash shkakton AUTOGOLIN më QESHARAK në BOTË (VIDEO)

Isa.Autor

NIS AVENTURËN E TIJ ME “4 RROTA”/ “Doktor” Rossi teston makinën para sezonit të ri (VIDEO)

Delo.autor

Leave a Comment