Futboll La Liga Sport

SHTOHEN PROBLEMET PËR ZIDANE/ Do të mungojë në ndeshjen e parë të sezonit ylli i Realit…

Dani Carvajal do të mungojë në ndeshjen e parë të sezonit në La Liga.

Mbrojtësi u ndëshkua në ndeshjen e fundit të sezonit 2018-19, duke e çuar në pesë numrin e kartonëve dhe tani ndëshkohet automatikisht me një ndeshje pezullim.

Trajneri Zinedine Zidane ka gjetur zëvendësuesin e tij dhe ditën e shtunë do të hedhë në fushë Alvaro Odriozola.

Kujtojmë që ndeshja e parë e sezonit për Real Madridin do të luhet më 17 gusht në “Estadio de Balaidos” ndaj Celta Vigos.

Related posts

JUVENTUS NË EPËRSI/ Shënon një super gol Costa (VIDEO)

Delo.autor

DHUNA NË DERBI/ Tirana dënohet me 4 ndeshje pa tifozë, ndalohen përjetë të proceduarit

bora.autor

LIVE/ 7 gola në 16 ndeshje: Iliria surprizon TIRANËN në shtëpi, Partizani e Kukësi bëjnë detyrën

Isa.Autor

Leave a Comment