Futboll Sport

SUPER NDESHJA/ Giroud zhbllokon sfidën, Chelsea i pandalshëm në kundërsulm

Oliver Giroud ka zhbllokuar sfidën në Stamboll. 0-1 pas një kundërsulmi të rrezikshëm nga blutë me protagonist amerkanin Pulisic.

Treshja e sulmit të Chelsea Pedro, Giroud dhe Pulicis po shfaqen gjatë gjithë lojës me sulmet e tyre të koordinuara por vetëm në minutën e 36′ arritën ta finalizojnë strategjinë e tyre në gol.

Related posts

STATISTIKAT PËR KLUBET MË TË SUKSESHME/ Kjo është skuadra më e mirë e 10 viteve të fundit

Delo.autor

PARTIZANI/ Të kuqtë ndezin “motorët”, stafi kërkon seriozitet dhe shpejtësi

Isa.Autor

Icardi largohet nga Interi? Zikaltërit arrijnë marrëveshjen me zëvendësuesin

Sadik.Autor

Leave a Comment