Futboll Sport

SUPER NDESHJA/ Pjesa e dytë fillon me gol, Mane barazon shifrat në 1-1

I mjaftuan vetëm pak sekonda në pjesën e dytë që Liverpool të barazojë rezultatin. Roberto Firmino dhe Sadio Mane dolën përballë portierit Arrizabalaga të vetëm ndërsa lojtarët e tjerë pretendonin për një pozicion jashtë loje. Firmino u ndal nga portieri i londinezëve por Mane me portën e boshatisur shtyu topin drejt rrjetës.

Related posts

“BËMË BABA TË TË NGJAJË”/ Maldini Jr tregon aftësitë nga goditja e dënimit… (VIDEO)

Isa.Autor

Guardiola NUK SHKON tek Argjentina, por ”nxënësi” i tij është një alternativë

Isa.Autor

KËRKON ME ÇDO KUSHT TALENTIN E SERIE A/ Juventusi gati planin 70 milionë eurosh për të marrë ylllin…

Delo.autor

Leave a Comment