Futboll Kategoria Superiore Sport

SUPER STARTI I BARDHEBLUVE/ Tirana shënon DY gola brenda dy minutash (VIDEO)

Tirana ka shënuar dy gola të shpejtë në përballjen ndaj Luftëtarit në ndeshjen e javës së parë në Superligë.

Në minutën e 30’ pas një gabimi në mbrojtjen e miqve, përfiton Halili që i jep një pasim Dungës, dhe ky i fundit nuk fal përballë Paiteris.

Pas dy minutash, Hasani jep një pasim perfekt për Halilin, dhe ky i fundit nuk fal i vetëm me Paiteris.

Related posts

Gjetan Keta në ring më 2 qershor, duelon ndaj ish-kampionit të botës

Sadik.Autor

MOTO GP/ Marquez nuk ndalet edhe në teste, më i shpejti në pistën e Mugello

Sadik.Autor

ANALIZOI NDESHJEN E “DJAJVE TË KUQ” NË “CAMP NOU”/ Mourinho thumbon: Disfata erdhi për shkak të…

Delo.autor

Leave a Comment