Futboll Seria A Sport

TIFOZËT E INTER NË DELIR/ Lukaku shënon golin e parë me fanellën “zikaltër”, ja goli (VIDEO)

Interi po luan në “San Siro” kundër Lecces ndeshjen e parë të sezonit të ri të Serie A.

Pjesa e parë u mbyll me fitoren e pastër 2-0 të skuadrës së drejtuar nga Antonio Conte, me golat e shënuar nga Marcelo Brozovic në minutën e 21-të dhe Sensi në minutën e 24-t.

Në pjesën e dytë, në minutën e 60-të, Romelu Lukaku shënon golin e tretë për Interin dhe të parin me fanellën zikaltër.

Related posts

DRIDHEN KATALANSAIT/ Suarez “tremb” BARÇËN: Mund të LARGOHEM NË JANAR

Isa.Autor

YLLI I “DJAJVE TË LUQ”/ Angel Gomes: Veshët e mi u bllokuan nga zhurma e tifozëve, nuk po…

Delo.autor

NGA KARIM BENZEMA TEK RONALDO/ Njihuni me 10 asistuesit më të mirë të Champions-it

Delo.autor

Leave a Comment