Futboll Seria A Sport

BRESCIA-JUVENTUS/ Pas 4 minutash lojë, Alfredo Donnarumma zhbllokon sfidën (VIDEO)

Po luhet sfida mes Bresicas dhe Juventusit e vlefshme për javën e pestë të Serie-A

Nuk ka kaluar shumë dhe skuadra Brescias ka kaluar në avantazh në minutën e 4 me anë të Alfredo Donnarummas pas një gafe të portierit të bardhezinjve.

Ky gol ishte surprizë pasi skuadra e Juventusit shihej si favorite në këtë takim.

 

Related posts

E BUJSHME NGA SPANJA/ Zbulohet klauzola e fshehtë tek “Djajtë e Kuq”, Barcelona sjell Pogban tek…

Delo.autor

U la jashtë Botërorit/ Lojtari i Manchester United shfenohet në Azinë Juglindore

Sadik.Autor

DISFATA NË “KUPËN E MBRETIT”/ Ish-trajneri i Real Madridit: Kroos është i ngadaltë si një…

Delo.autor

Leave a Comment