Futboll Sport

“BURRË I VOGËL”/ Po “shpërthen” rrjeti, nuk keni për ta besuar moshën e këtij tifozi (VIDEO)

Në ‘Twitter’ kanë “shërthyer” postimet pasi një “burrë i vogël” është parë në tribunën e stadiumit duke tymosur cigare.

Kjo ndodhi gjatë ndeshjes Fenerbache-Bursaspor, një ndeshje bamirësie në Turqi, paratë e së cilës do t’u dhuroheshin shoqatave të luftës kundër kancerit. Dhe pikërisht gjatë asaj ndeshjeje kameramani po fokusonte të gjithë tifozët deri sa u ndal te ai ‘burri i vogël’ që tashmë është bërë viral në rrjetet sociale.

Disa komentues mendonin se ai është një fëmijë i vogël i cili po tymos cigare në stolat e stadiumit. Nuk kanë munguar as komentet në formë bastesh për të gjetur moshën e tij.

Nuk keni për ta besuar, por sipas raportimeve, ai është 36 vjeç dhe kishte shkuar të ndiqte ndeshjen me djalin e tij.

Related posts

HUMBJA E THELLË NË HUNGARI/ Trajneri Gjoka “shpërthen”: Nuk arrij të kuptoj këtë ligësi…

Delo.autor

Allegri befason tifozët e Juventusit, zbulon planet e tij për të ardhmen

Sadik.Autor

Ozil iu përgjigjet kritikëve/ Kur të gjithë këndonin himnin, unë…

Isa.Autor

Leave a Comment