Champions League Futboll Sport

CHAMPIONS/ Napoli nuk fal, Mertens “ngrin” kampionët me… (VIDEO)

Napoli ka kaluar në avantazh ndaj Liverpool, që po luante mjaft mirë dhe meritonte gol me rastet e krijuara. Callejon fitoi penalltinë që Mertens e realizoi, teksa Adrian u përpoq dhe kuptoi krahun por nuk mundi ta ndalte.

Related posts

Allegri: Roma na vështirësoi punën, i shoh për titull së bashku me Napolin

Delo.autor

“S’KENI TURP T’JU MUNDIN EDHE ATA LASK*RAT”/ Shoqërohet në polici trajneri shqiptar që rrihte futbollistët me shpulla (VIDEO)

Delo.autor

Jamie Vardy shënon golin e parë për Anglinë

Sadik.Autor

Leave a Comment