Futboll La Liga Sport

E GJITHË SPANJA NË LËVIZJE PËR “XHEVAHIRIN” E BARCELONËS/ Babai i Ansu Fati surprizon me deklaratën: Dua që të luajë për…

E gjithë Spanja është vënë në lëvizje që talenti 16-vjeçar Ansu Fati të luajë për kombin e tyre, por i ati thotë se dëshira ishte që të luanin për Portugalinë.

“Unë kam dashur që im bir të luajë për Portugalinë. Kam kontaktuar me disa njerëz të federatës, por ata nuk u kujtuan më. Spanja ka qenë shumë e fortë në kontaktet e saj. Rubiales na ka kontaktuar dhe duan që Fati të luajë për Spanjën”, tregon babai i tij.

Related posts

Mauro Icardi: Interi i veçantë, ja ndeshjet që kam në memorie

Q.Autor

Kalimi i Rui Patricios në Angli bëhet çështje, ekipi anglez mund ta pësojë keq!

Isa.Autor

KATEGORIA SUPERIORE/ Zhgënjimi i përforcimeve, Flamurtari vetëm dy fitore në 2018-ën

Q.Autor

Leave a Comment