Europa League Futboll Sport

EUROPA LEAGUE/ Talenti i “Djajve të Kuq” shënon një gol “alla” Ronaldo (VIDEO)

Mason Greenwood ka shënuar golin e avantazhit për Manchester United. Talenti 17-vjeçar i Djajve ka shënuar një gol që të kujton të madhin Ronaldo teksa topi i goditur prej tij ka kaluar përtej këmbëve të portierit kundërshtar.

Related posts

E BUJSHME TEK INTERI/ Zbulohet biseda sekrete Marotta-Spalletti, ja për kë flitej…

Delo.autor

(VIDEO) Fiorentina befason Milanin, djali i Simeones mposht Donnarumman

Q.Autor

Davor Suker: Messi dhe Maradona mund të krahasohen vetëm nga gjatësia

Sadik.Autor

Leave a Comment