Futboll Sport

FINLANDË-ITALI/ “Azzurrët” kërkojnë të shkëputen në grup (FORMACIONET ZYRTARE)

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Finlandës dhe Italisë.

Kjo do të jetë ndeshje direkte për vendin e parë në Grupin J në kualifikimet për Euro 2020.

Pas pesë takimeve, Italia prin me 15 pikë, kurse Finlanda është e dyta me 12.

Talenti i Interit, Barella, është titullar, pasi e nisi nga stoli sfidën me Armeninë.

Related posts

Sadiku e nis nga stoli, Levante merr një pikë

Sadik.Autor

DHUROI KUALIFIKIMIN ME TRIPLETË/ Lukas Moura “shpërthen” në lot kur dëgjon komentin e golave të tij (VIDEO)

Delo.autor

Morata, Zaza, Immobile, Belotti apo Falcao?! Milan nis zyrtarisht “gjuetinë”…

Sadik.Autor

Leave a Comment