Ndeshjet Live Sport

LIVE/ Po luhet derbi Milan-Inter. Rezultati 0-1

Po luhet derbi mes Milan dhe Inter i vlefshëm për javën e 4-t të Serisë A. Një përballje që pritet të dhurojë spektakël, teksa të dy skuadrat do të kërkojnë fitoren.

Të dyja ekipet nuk kanë mungesa të rëndësishme, por vlen të theksohet fakti që kësaj radhe ‘zikaltërit’ e ka nisur në mënyrë perfekte sezonin duke marrë 9 pikë nga tre ndeshje. Ndërkohë, ‘Rossonerët’ kanë një humbje dhe dy fitore.

 

 

LIVE/ Milan – inter 0-1

MINUTA 50/ Inter kalon në avantazh me golin e shënuar nga Marcelo Brozovic.

Nis pjesa e dytë

***

Mbyllet pjesa e parë me porta të paprekura

Nis sfida

Related posts

EKSKLUZIVE/ Artur MAGANI: Feronikeli për titull. BABI është miku dhe “armiku” më i madh

Isa.Autor

Përgatituni për një MILAN të madh/ LEGJENDA KAKA merr një ROL të ri te kuqezinjtë

Isa.Autor

E BUJSHME/ Napoli ngre në “qiell” HYSAJN: Klauzolë e pabesueshme për mbrojtësin

Isa.Autor

Leave a Comment