Ndeshjet Live Sport

LIVE/ Po luhet ndeshja Champions Chelsea-Valencia. Rezultati 0-1

Chelsea dhe Valencia zhvillojnë përballjen e parë në fazën e grupeve të Ligës së Kampionëve.

Këto dy skuadra do të ndeshen në “Stamford Bridge” dhe pritet një lojë mjaft interesante, pasi të dy ekipet do të tentojnë të marrin pikë nga ky takim.

 

LIVE/ Chelsea – Valencia 0-1

 

MINUTA 75/ Valencia kalon në avantazh me golin e shënuar nga Rodrigo.

Nis pjesa e dytë

***

Mbyllet pjesa e parë me porta të paprekura.

Nis sfida

Related posts

LIVE/ Celta Vigo-Barcelona, Gomez kalon në epërsi vendasit

Delo.autor

ÇFARË SPEKTAKLI/ Zenit barazon ndaj Interit, tjetër supergol (VIDEO)

Isa.Autor

UEFA ZBARKON NË TIRANË PËR STADIUMIN E RI/ Kërkohet perfeksioni për ndeshjen e Kategorisë A

Delo.autor

Leave a Comment